Me spetsialiseerume garderoobide ja kappide lükanduste tootmisele klientide eritellimusel

Me teame kõike erinevate asjade hoidmisest. Me aitame Teid projekteerida ja kujundada kappi selliselt, et selle sisemine ruum oleks võimalikult efektiivselt ära kasutatud ning teie asjad oleksid alati õigesti hoitud ja ka juurdepääs nendele oleks mugav.

SALONG

Tere tulemast meie salongi – siin saate Te oma silmadega tutvuda meie toodanguga:

Lükanduksed: erinevate süsteemide ja viimistlusvariantidega
Kapi sisu. Erinevad hoidmisvõimalused: riiulid, sahtlid, torud, jalatsite hoidjad, korvid ja palju muud.
Kõike võib korralikult uurida, oma käega katsuda, tunda erinevust ning valida endale sobivaima variandi

ALATI ABIVALMID KONSULTANDID

Kui te vajate kappi, garderoobi või lükanduksi – sattusite siis just õigesse kohta! spetsialiseerume just nende mööblitoodete valmistamisele teie eritellimustel.

Ei tea millest alustada? Tulge meie salongi ning meie abivalmid konsultandid nõustavad Teid põhjulikult, paljastavad erinevate asjade hoidmise saladusi, samuti ütlevad ja näitavad furnituuri variantide erinevusi ning üheskoos saame projekteerida just Teile sobivat kappi.

UNIKAALNE TARKVARA

Mis võimaldab kiiresti, täpselt ja ilma vigadeta visualiseerida Teie projekt ning kohe hinna pakkuda!
Programmis saab:

visualiseerida Teie tulevast kappi.

arvutada soovitud vahesid kapi elementide (riiulite, sahtlite, korvide) vahel ning vajadusel kas midagi juurde lisada või ära võtta.

Programm välistab projekteerimisvigade võimalust, kuna võtab kohe arvesse:  uste liistusid, tooraine maksimaalseid mõõte, samuti seinadevahelisi mõõte ja palju muud, mille peale tavaline tarbija üldjuhul ei mõtle.

Samuti arvutab programm kohe ka kogu projekti maksumuse – see tähendab, et just Teie otsustate, kui palju teie kapp, garderoob või lükanduksed maksma lähevad. Alati on võimalik elemente (riiuleid, torusid, sahtleid, korve jne) kas juurde lisada või hoopis ära võtta.

Võib vahetada materjali värvitooni ja uste viimistlusvarianti (laminaat, peegel, Lacobel), võib vahetada profiili – kõik see mõjutab oluliselt ka hinda – valik on alati Teie teha!

SUURTOOTMINE

Meie tootmise, tooraine lao ja valmistoodangu hoidmiskoha üldpindala on 583m2. Oma toodangu tootmiseks kasutame üksnes kaasaegseid tööpinke ja spetsiaalset tarkvara.

KOGENUD PAIGALDAJAD

Meie paigaldajad on suure kogemusega spetsialistid. Nad on kõik meeldivad ja viisakad inimesed. Me koristame alati enda järel ning käime hoolikalt teie varaga ümber.

OMA TOORAINE LADU

Mööbli tootmiseks on meil olemas oma tooraine ladu. Tänu sellele täidetakse tellimusi kiiresti ning hind jääb soodsaks, kuna te maksate ainult selle materjalikoguse eest, mis on vajalik just Teie tellimuse täitmiseks, mitte aga terve materjaliplaadi eest, nagu teistes firmades.

Meie laos alati olemas:

Melamineeritud mööbliplaat 18mm – 24 värvitooni
Melamineeritud mööbliplaat 10mm – 24 värvitooni
Lacobel – prantsuse värvitud läikega klaas – 9 varianti
Oracal – värviline isekleepuv vinüülkile – 60 värvitooni*2varianti (matt ja läikiv) = 120 varianti
Lükanduste alumiiniumist profiilid – 28 varianti

Kontakt

Suur-Sõjamäe 29a, 11415 Tallinn